MAXIMA SYNTHETIC GEAR OIL 75W90 / 1L

Kód: 44901
Neohodnoceno
Značka: MAXIMA
785 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

F198648953Špičkový 100% syntetický převodový hypoidní olej na bázi esterů, 75W-90, pro mazání vysoce zatížených rozvodovek, diferenciálů, hypoidních převodů, kardanových náhonů a oddělených mechanických převodovek, kardanových hřídelů motocyklů BMW, převodový olej pro Harley-Davidson, překračuje specifikace API GL-4 a GL-5, 1litr

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maxima Hypoid Gear

100% syntetický převodový hypoidní olej na bázi esterů. Špičkový moderní převodový olej speciálně vyvinutý pro mazání čtyřkolkových rozvodovek, diferenciálů, hypoidních převodů, čtyřkolkových kardanových náhonů a oddělených mechanických převodovek. Určený též pro mazání hnacích hřídelů pro motocykly BMW a jako převodový olej pro motocykly Harley-Davidson. Není určen pro mokré spojky. Odolný proti vysokým tlakům a stárnutí. Vynikající odolnost vůči pěnění a vysoká ochrana proti korozi. Vysoce překračuje specifikace API GL-4 a GL-5.

Použití:

  • Pro mazání čtyřkolkových rozvodovek, diferenciálů, hypoidních převodů, motocyklových a čtyřkolkových kardanových náhonů a oddělených mechanických převodovek, kde jsou vyžadovány oleje specifikací API GL-4 nebo GL-5.
  • Určen též pro mazání hnacích hřídelů motocyklů BMW a jako převodový olej pro motocykly Harley-Davidson.

Baleno po 12 kusech, cena za 1 litr

NEBEZPEČÍ

H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Výrobce: Maxima USA
Stránky výrobce: www.maximausa.com 

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘEVODOVÉ OLEJE
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: